bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 31 maja 2021
  • 1 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1655

Przyjdź, policz i WYGRAJ w Gemini Park Bielsko-Biała!

Artykuł sponsorowany:

Jak zawsze w Gemini Park Bielsko-Biała, 1-go czerwca, będziemy hucznie świętować najważniejszy dzień w roku: Dnia Dziecka! A jak wiadomo, z atrakcjami nigdy nie lecimy w kulki… choć w tym roku polecieliśmy… i to dosłownie!

Gemini


Na wtorek, 1 czerwca, Gemini Park przygotowało niesamowitą, zupełnie darmową zabawę dla wszystkich! W centrum handlowym pojawi się wielka ściana z mnóstwem kolorowych kulek, które trzeba będzie… policzyć!

Nie będzie to łatwe zadanie, jednak najlepszą motywacją jest blisko 150 nagród i aż 2 000 darmowych kulek lodów w lodziarnio-kawiarni Grycan!

Wśród niesamowitych nagród znajdują się:
  • 5 rodzinnych lotów widokowych samolotem nad Beskidami,
  • 5 kart podarunkowych do Toys”R”Us o wartości 200 zł,
  • 10 biletów do Energylandii,
  • 20 biletów na Wystawę Pająków i Skorpionów,
  • 100 biletów do Parku W DECHE!,

a ponieważ wszyscy uwielbiają słodkości, nagrodami gwarantowanymi będzie wspomnianych 2 000 kulek pysznych lodów!

Nasza oryginalna zabawa „Przyjdź, policz i WYGRAJ!, polegać będzie na oszacowaniu liczby kulek znajdujących się na wielkiej ścianie, która zlokalizowana zostanie na parterze, w strefie eventowej, tuż obok kawiarni Costa Coffee. Wygrają ci, którzy trafią lub będą najbliżej poprawnej liczby kulek! Zabawa jest bezpłatna - każdy będzie mógł spróbować szczęścia i obstawić!

Gemini


Aby wziąć udział w konkursie należy odebrać kupon konkursowy w jednym z 4 punktów: stoisko promocyjne, kasy Parku W DECHE!, kasy WYSTAWY PAJĄKÓW i SKORUPIAKÓW lub kasy kina CINEMA CITY.

Na uzupełnionym kuponie należy również dodać odpowiedź na pytanie: „Ile kulek znajduje się za witrynami?” i wrzucić go do urny znajdującej się na stoisku promocyjnym. W konkursie można wziąć udział wyłącznie 1 raz!

Ale to dopiero początek atrakcji. W Gemini Park każdy może robić to, co lubi najbardziej, a już na pewno w Dzień Dziecka! Całe rodziny mogą odwiedzić wyjątkową WYSTAWĘ PAJĄKÓW I SKORPIONÓW, spędzić radosne chwile najlepszej zabawy w Parkach W DECHE!, czy wybrać się na film do już czynnego po przerwie kina Cinema City. W końcu będzie można też zjeść na miejscu w naszych restauracjach i kawiarniach!

Mówiąc krótko: z pewnością nikt nie będą się nudzić!

Serdecznie zapraszamy na Dzień Dziecka, który 1 czerwca w Gemini Park Bielsko-Biała rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa aż do zamknięcia centrum handlowego, czyli do godz. 21:00.